Informacje techniczne

Kontakt telefoniczny (w razie problemów technicznych) – piątek 604 779 228. sobota/niedziela 602 280 722

1. Do udziału w konferencji niezbędny jest komputer (ewentualnie telefon lub tablet), dostęp do Internetu (potrzebna szybkość powyżej 1 Mb/s, a optymalna, powyżej 10 Mb/s. Szybkość Internetu można sprawdzić na stronie https://www.speedtest.pl/), a także zalecane jest korzystanie ze słuchawek.


2. Do uczestnictwa w konferencji stosujemy oprogramowanie Zoom. W celu instalacji aplikacji na komputerze prosimy wejść na stronę https://zoom.us/download#client_4meeting oraz pobrać i zainstalować konieczne oprogramowanie („Klient stacjonarny Zoom dla spotkań"). Na tablecie lub telefonie należy pobrać aplikację Zoom ze sklepu z aplikacjami.


3. Dokładną instrukcję korzystania z Zoom można znaleźć między innymi tutaj: https://jaksierozwijac.pl/jak-korzystac-z-aplikacji-zoom-instrukcja-po-polsku/4. Dalsze instrukcje związane z użyciem linków do poszczególnych sesji i warsztatów zamieścimy niebawem.

SPRZĘT I OPROGRAMOWANIE

ZOOM

1. Jeśli po zainstalowaniu aplikacji system poprosi o wpisanie nazwy użytkownika, bardzo prosimy wpisywać pełne własne imię i nazwisko.


2. W czasie korzystania z Zoom można mieć włączone lub wyłączone video i mikrofon. Mikrofon danego użytkownika może być wyłączany przez organizatora, natomiast jego włączenie (kliknięcie ikonki mikrofonu) możliwe jest tylko od strony uczestnika.


3. Warto wyłączyć mikrofon na czas, w którym nie chcemy przekazywać dźwięku ze swojego mikrofonu, co pozwala uniknąć wprowadzania zakłóceń, zwłaszcza przy większej liczbie osób.

ZASADY UDZIAŁU ZDALNEGO W KONFERENCJI

Prosimy o przestrzeganie następujących zasad:

1. Używanie do logowania pełnego imienia i nazwiska

2. Nieudostępnianie przekazanych w mailu indywidualnych linków

3. Przetestowanie połączenia przed rozpoczęciem konferencji w wypadku małego doświadczenia z aplikacją Zoom

4. Zachęcamy do włączania się kilka - kilkanaście minut wcześniej na wybrane wydarzenia, by mieć pewność, że urządzenie, aplikacja i połączenie internetowe działają właściwie.

5. Będzie utworzona poczekalnia przed spotkaniem więc proszę się nie przejmować jeśli na kilka minut przed rozpoczęciem sesji nie będziecie Państwo wpuszczeni do spotkania.

Informacje techniczne Zoom

PATRONI HONOROWI

Konsultant Krajowy w dziedzinie Psychoterapii Dzieci i Młodzieży

Prezydent Miasta Krakowa
Jacek Majchrowski

Partnerzy

Kontakt:


Ul. Chłodna 64 lok.306A

00-872 Warszawa

Tel: (48) 508 964 887

email: konferencja@pttpb.pl

Regulamin konferencji

POLSKIE TOWARZYSTWO TERAPII POZNAWCZEJ

I BEHAWIORALNEJ

IM.PROF. ZDZISŁAWA BIZONIA