Szyta na miarę. Terapia Poznawczo - Behawioralna.


Szanowni Państwo,
z przyjemnością zapraszamy do udziału w prestiżowej Międzynarodowej Konferencji Naukowej: „Szyta na miarę. Terapia poznawczo-behawioralna”. Wydarzenie jest organizowane  przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej im. prof. Zdzisława Bizonia, które w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia. Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej, trwając od 17 do 19 maja 2024 roku.

Bieżące i dynamiczne zmiany w dziedzinie psycho-społecznej stanowią wyzwanie dla nauki, co wyraźnie widać w kolejnych edycjach publikacji klasyfikacji zaburzeń psychicznych, takich jak DSM i ICD-11. Odpowiadając na te zmiany, pragniemy stworzyć przestrzeń dla wartościowej dyskusji, wymiany doświadczeń oraz systematyzacji i poszerzenia wiedzy opartej na najnowszych badaniach naukowych oraz najlepszych praktykach terapeutycznych.

Program Konferencji obejmuje różnorodne formy spotkań, takie jak wykłady, warsztaty, superwizje, sympozja, dyskusje oraz sesje plakatowe. To wyjątkowe wydarzenie nie tylko sprzyja rozbudowie wiedzy i doświadczeń terapeutycznych, ale także stanowi znakomitą okazję do nawiązywania relacji między specjalistami z obszaru terapii poznawczo-behawioralnej zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Czas spędzony razem w trakcie konferencji umożliwi nam rozpoczęcie konstruktywnej debaty na temat dalszego rozwoju terapii poznawczo-behawioralnej w kontekście dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Udział w konferencji gwarantuje Państwu cenne godziny dydaktyczne, które są uznawane przy procesie odnowienia Certyfikatu Psychoterapeuty oraz Certyfikatu Superwizora PTTPB. Ponadto, wybrane wykłady, warsztaty i prezentacje zostaną zarejestrowane i udostępnione do odtworzenia przez 30 dni od daty publikacji.


Serdecznie zapraszamy
Komitet Organizacyjny


 
Honorowy Patronat


Patronaty

Dr n. med. Aleksandra Lewandowska

Konsultant Krajowa w dziedzinie
psychiatrii dzieci i młodzieży

Prof. dr hab. Bernadetta Izydorczyk

Konsultant Krajowa
ds. Psychologii Klinicznej

Prof.dr hab.n.med. Piotr Gałecki

Krajowy Konsultant
ds. Psychiatrii


Partnerzy